Predplatné
Prihlásiť sa
Košický Štandard

POZOR: Ďalšie zmeny v doprave na Slaneckej ceste

383809781_720512123453864_4955835319882851460_n Zmeny v doprave na Slaneckej ceste. Foto: FB. Košice – Mesto Košice

KOŠICE – Na Slaneckej ceste v Košiciach dôjde od stredy (27. 9.) k ďalším zmenám v doprave. Informuje o tom mesto Košice na sociálnej sieti s tým, že práce na rekonštrukcii pokračujú.

„S presmerovaním dopravy na novovybudovanú časť vozovky sa začne v stredu postupne. Motoristi budú jazdiť po novom asfalte od zastávky Dneperská po koniec rekonštrukcie,“ uvádza.

V úvode tohto týždňa sú naplánované práce na budovaní pravého mosta a lávky ponad Mlynský potok. Okrem iného budú v najbližších dňoch montovať uličné vpusty, budovať cestnú svetelnú signalizáciu, elektrické prípojky nízkeho napätia, verejné osvetlenie či autobusovú zastávku na križovatke Ladožská pri obchodnom centre. Práce budú pokračovať aj na križovatke Rovníková a Raketová.

V rámci tohtotýždňového harmonogramu sú naplánované napríklad aj búranie pôvodnej vozovky či kladenie cestných obrubníkov. Bližšie podrobnosti o organizácii dopravy na Slaneckej ceste, ktorá prechádza rozsiahlou rekonštrukciou, sú zverejnené na webovej stránke slanecka.kosice.sk.

(tasr)